Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code z fakra data transfer cable ] mecz 178 produkty.
Złącze koncentryczne HSD FAKRA RF Automotive 4 + 4Pin Code Wtyczka 90 stopni
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Typ złącza: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Kod: | Kod A, kolor czarny |
Złącze HSD do montażu na płytce drukowanej pod kątem prostym Kod samochodowy Z Kolor Waterblue
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Kod: | Kod Z |
| Kolor: | Wodnoniebieski kolor |
PCB Mount FAKRA HSD Connector do transmisji sygnału GSM pojazdu
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Prawy kąt Typ Zielony Kolor Do samochodowego radia
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin dla samochodów GPS Telematyka lub nawigacja
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2 piny |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Złącze FAKRA HSD 4Pin typu kątowego do telematyki samochodowej GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Orientacja: | Typ prosty |
Jednorazowy łącznik PCB FAKRA do dodatkowego ogrzewania pojazdów
| Typ złącza: | Złącze PCB FAKRA |
|---|---|
| Orientacja ciała: | Typ kąta prostego |
| kodowanie: | Kod B |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Color For PCB Car Video Radio
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector dla GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin dla połączeń antenowych samochodowych
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Impedancja: | 100 Ω |

