Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd ] mecz 212 produkty.
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Wtykacz pod kątem prawym do kamery samochodowej
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Straight Type dla układu PCB/Panel Mount
| Kolor: | Kolor Bordowy Fioletowy/4004 |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ prosty |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Kontakt Pin Connector dla samochodowego radia
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 stopni
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
FAKRA Złącze HSD Code-E Kolor zielony Kątowy Typ Montaż PCB
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Kolor 4+2Pin Dla BMW
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector dla automatycznego GPS
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Liczba pozycji: | 4+2 piny |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code Rodzaj kąta prawego do montażu PCB
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Liczba pozycji: | 4pin |
Złącze FAKRA HSD z kodowaniem D, proste złącze pojazdu, montaż na PCB sygnału GPS
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90° PCB Mount Coaxial Connector
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |

