Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd ] mecz 212 produkty.
Automatyczny FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code For PCB Mount
| Kolor: | Kolor zielony liści |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
Wodoodporny kabel HSD Złącze żeńskie 4-pinowy szybki kabel danych
| Numer modelu: | Współosiowy |
|---|---|
| Typ: | HSD |
| Płeć: | Kobieta |
FAKRA Złącze HSD Kolor biały 4 + 2-pinowe złącze koncentryczne PCB/panelu
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Prostowy złącze samochodowe typu Z-Code
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Biały kolor B-Code PCB/Panel Mount Connector
| Kolor: | biały kolor |
|---|---|
| Kod: | Kod B |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Niebieski podłączacz samochodowy
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Liczba pozycji: | Kołek 2x4 |
FAKRA HSD LVDS Kabel 4-pin PCB Plug Jack Konektory do ekranów pojazdów
| Kategoria produktu: | Złącze HSD |
|---|---|
| Złącze: | Kod B, kolor biały |
| impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN Biały kolor do nawigacji GPS ADAS
| Kategoria produktu: | Złącze PCB HSD |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Złącze: | Kod B, kolor biały |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 stopni PCB Mount Prawy kąt łącznik koaksjalny
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Złącza HFM Quad Mini FAKRA Trwałe do samochodowego systemu kamer 360
| Impedancja: | 50 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 9 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |

