Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 311 produkty.
Kabel żeński do żeńskiego HSD 4 piny Kod Z Waterblue Color
| Numer modelu: | Złącze HSD 4 PIN i kabel |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Zakres temperatury: | -40° ~ +105°C |
Złącze PCB FAKRA HSD 4 + 2 kod pinowy Z żeński dla motoryzacji
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Kabel PVC Jacker HSD LVDS do wyjścia wideo GVIF Długość 20 CM 0,5 M 1 M
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Szpilki: | 4p |
| Jacker: | PCW |
Wytrzymały 4-pinowy kabel koncentryczny FAKRA HSD LVDS, prosty kabel żeński HSD na męski
| Nazwa produktu: | Kabel HSD |
|---|---|
| Mechanizm sprzęgający: | Napierać |
| Zakres temperatury: | -40°C do +105°C |
Zespół kabli samochodowych FAKRA HSD 4 piny Kod D do złącza kodu K
| Zakres częstotliwości: | DC - 2 GHz |
|---|---|
| Aplikacja: | Automobilowy |
| Rodzaj mocowania: | Wepchnąć |
Przesyłanie danych Kod montażowy kabla HSD Złącze H do wtyczki Mini B USB do samochodu
| Praca: | wsparcie zamówienia OEM i ODM |
|---|---|
| Impedancja: | 100 omów |
| Aplikacja: | Automobilowy |
Motoryzacyjny 4-pinowy przedłużacz HSD Kod Z dla samochodowego interfejsu wideo
| Nazwa produktu: | Kabel FAKRA HSD |
|---|---|
| Orientacja: | proste |
| Impedancja: | 100 Ω |
Stabilny kod Przedłużacz HSD LVDS, przenośne zespoły kabli HSD
| Orientacja: | proste |
|---|---|
| Typ: | Współosiowy |
| Rodzaj mocowania: | Wepchnąć |
Kod Czarny kabel USB HSD Mini B, stabilny kabel przedłużający dane HSD do samochodu
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Szpilka: | 4 szpilki |
| Napięcie robocze: | 335 V rms na poziomie morza |
Uniwersalny zestaw kabli HSD Przenośny 4 + 2Pin do tylnej kamery
| Numer modelu: | Złącze HSD 6 PIN i kable |
|---|---|
| Aplikacja: | Automobilowy |
| Szpilki: | 6P |

