Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ u n i fakra hsd ] mecz 216 produkty.
Kod H HSD FAKRA Zespół kabla Gniazdo żeńskie do złącza męskiego Fakra Z
| Numer modelu: | Złącze i kabel HSD |
|---|---|
| Częstotliwość: | Prąd stały ~ 6 GHz |
| Orientacja: | Prosty / Kąt prosty |
Złącze FAKRA HSD LVDS 4Pin do ogrzewania postojowego sterowanego radiowo
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C do +105°C OEM ODM Akceptowane
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Prawy kąt kod 4Pin PCB Mount
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| MOQ: | 20szt |
| Kod: | Kod |
FAKRA HSD Connector Typ kąta prawego PCB Mount RF Connector For Car Radio
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector Do Transmisji Sygnału GSM Pojazdu
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4 piny |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Złącze FAKRA HSD 4-biegunowe, proste złącze sygnału samochodowego do montażu na płytce drukowanej
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Kolor: | biały kolor |
FAKRA HSD LVDS 4Pin łącznik koaksjalny OEM&ODM Akceptowany dla motoryzacji
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Połączenie elektryczne FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Kontakt Pin Connector dla samochodowego radia
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | zielony kolor |

