Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ u n i fakra hsd ] mecz 216 produkty.
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Biały Kolor Do Samochodowego Radio GPS
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Impedancja: | 100 Ω |
Kod C Wtyczka złącza FAKRA HSD Pionowe złącze pinowe do montażu na płytce drukowanej
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Typ mocowania: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4pin |
Złącze 2x4Pin FAKRA HSD Podwójne kodowanie C Niebieski kolor Do montażu na płytce drukowanej
| Liczba pozycji: | Kołki sygnałowe 2X4 |
|---|---|
| Typ mocowania: | Montaż PCB |
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Prawy kąt dla elektroniki samochodowej
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+4Pin |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Prawy kąt Typ Zielony Kolor Do samochodowego radia
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
Złącze E-Mark FAKRA HSD LVDS 4-pinowe złącze 90 stopni w kolorze niebieskim do BMW
| Orientacja: | Prosty kąt |
|---|---|
| Typ mocowania: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4pin |
PCB Mount FAKRA HSD Connector do transmisji sygnału GSM pojazdu
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
Motoryzacyjne złącze 4+2-pinowe FAKRA HSD w kolorze czarnym do montażu na płytce drukowanej
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej / montaż na panelu |
|---|---|
| Kodowanie / Kolor (Motoryzacja): | Kod A, kolor czarny |
| Styl złącza: | Prosty kąt |
FAKRA HSD LVDS 2x4 Pin C Kodowanie Złącze HSD 2 do montażu na płytce drukowanej
| Liczba pozycji: | Kołki sygnałowe 2X4 |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Typ mocowania: | Montaż PCB |
Kod 4 + 2Pin C Złącze FAKRA HSD Wtyczka do montażu PCB do kamery LVDS / USB / IEEE 1394
| Typ: | HSD +2 typy |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Typ mocowania: | Montaż PCB |

