Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ z cze fakra hsd ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "z cze fakra hsd" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
Mini Fakra Connector Modularne obudowy do Quad 4 pozycji Typy kąta prostego
| Rodzaj złącza | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Usługa | OEM i ODM są akceptowane |
| Kod | Kod Z |
| Zastosowanie | Automobilowy |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Prawy kąt kod 4Pin PCB Mount
| Rodzaj montażu | Montaż PCB |
|---|---|
| MOQ | 20szt |
| Kod | Kod |
| Liczba pozycji | 4pin |
Wodoszczelny kabel HSD do zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS)
| Product Name | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type | Coaxial |
| Frequency Range | DC To 6GHz |
| Impedance | 100 Ohm |
Kabel HSD wodoodporny do szybkiej cyfrowej transmisji wideo
| Product Name | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin | 4Pin |
| Impedance | 100 Ohm |
| Temperature Rating | -40°C To +125°C |
Kabel wodoodporny HSD do łączności USB, IEEE 1394 i Ethernet
| Product Name | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating | -40°C To +125°C |
| Frequency Range | DC To 6GHz |
| Cable Type | Coaxial |
Kabel HSD wodoodporny do zastosowań kamer i czujników LVDS
| Product Name | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range | DC To 6GHz |
| Temperature Rating | -40°C To +125°C |
| Connector Pin | 4Pin |
Kabel wodoszczelny HSD do szybkiej transmisji danych samochodowych
| Product Name | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating | -40°C To +125°C |
| Cable Type | Coaxial |
| Frequency Range | DC To 6GHz |
Mini FAKRA Z Code Cable dla bezpiecznej komunikacji bezprzewodowej w pojeździe
| Connector Type | Z Code Mini FAKRA Connector |
|---|---|
| Orientation | Straight |
| Cable Type | Coaxial |
| Gender | Male/Female |

