Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code z fakra data transfer cable ] mecz 178 produkty.
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount Dla BMW
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA Złącze HSD Code-E Kolor zielony Kątowy Typ Montaż PCB
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Panel typu kąta sztywnego montowany przez otwór D
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 stopniowe wtyczki i złącza PCB
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Kod: | Kod D |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Złącze PCB FAKRA do samochodowej telematyki GPS lub anteny systemu nawigacji
| MOQ: | 20szt |
|---|---|
| Liczba portów: | Pojedynczy port |
| Zastosowanie: | Transmisja danych, koncentryczny |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Kolor 4+2Pin Dla BMW
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Połączenie elektryczne FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code Rodzaj kąta prawego do montażu PCB
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Liczba pozycji: | 4pin |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Akceptuj kod E
| Liczba pozycji: | 4pin |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Green Color 90 stopni
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Kod: | Kod elektroniczny |

