Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code z fakra data transfer cable ] mecz 178 produkty.
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector Do Transmisji Sygnału GSM Pojazdu
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4 piny |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Złącze FAKRA HSD z kodowaniem D, proste złącze pojazdu, montaż na PCB sygnału GPS
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector Typ kąta prawego PCB Mount RF Connector For Car Radio
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB Mount Connector dla samochodowego radia
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | Kolor wrzosowy fiolet/4003 |
Połącznik 4+2Pin PCB Mount dla kamery LVDS
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2 piny |
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Pod kątem prawym łącznik pojazdu PCB sygnału GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector dla automatycznego GPS
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Liczba pozycji: | 4+2 piny |
Wielkofrekwencyjny łącznik FAKRA HSD USB DC do 6 GHz do stabilnej transmisji danych
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Typ pod kątem prawym
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector dla GPS Telematics lub Nawigacji
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |

