Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd connector ] mecz 212 produkty.
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4pin Typ kąta sztywnego dla samochodowego radia
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Kod: | Kod D |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Złącze kątowe FAKRA HSD do montażu na płytce drukowanej 4 + 2 złącze stykowe
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Kod: | Kod elektroniczny |
FAKRA HSD Connector Typ kąta prawego PCB Mount RF Connector For Car Radio
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Prawy kąt kod 4Pin PCB Mount
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| MOQ: | 20szt |
| Kod: | Kod |
Złącze FAKRA HSD 4-biegunowe, proste złącze sygnału samochodowego do montażu na płytce drukowanej
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Kolor: | biały kolor |
Złącze FAKRA HSD z kodowaniem D, proste złącze pojazdu, montaż na PCB sygnału GPS
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount Dla BMW
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Connector dla kamer LVDS
| Kolor: | biały kolor |
|---|---|
| Kod: | Kod B |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA HSD Connector 90 stopni wtyczki i złącza do montażu PCB
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
Złącze FAKRA HSD 100 omów, proste, lutowane, kod D, do systemów kamer samochodowych
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Orientacja: | Typ prosty |

