Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd connector ] mecz 212 produkty.
Złącze FAKRA HSD Pojazd samochodowy LVDS 4pin Signal Connector For Benz
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Rodzaj kąta prawego połączenie FAKRA HSD 4+2Pin H Code PCB Mount
| Kod: | Kod H |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
Złącze koncentryczne FAKRA C do montażu na płytce drukowanej typu prostego, jednoportowe OEM / ODM
| Typ złącza: | Złącze PCB FAKRA |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40°C ~ +105°C |
| Impedancja: | 50 Ω |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Kontakt Pin Connector dla samochodowego radia
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | zielony kolor |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Kontakt Pin Connector dla samochodowego radia
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
FAKRA Złącze HSD Code-E Kolor zielony Kątowy Typ Montaż PCB
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90° PCB Mount Coaxial Connector
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Akceptuj kod E
| Liczba pozycji: | 4pin |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Green Color 90 stopni
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Kod: | Kod elektroniczny |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount do ogrzewania parkingu samochodów
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |

