Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd ] mecz 212 produkty.
Wyrób FAKRA HSD Connector PCB Mount dla samochodów
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Kod dla kamery LVDS
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
Złącze PCB FAKRA HSD 4 + 2 kod pinowy Z żeński dla motoryzacji
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Wytrzymały 4-pinowy kabel koncentryczny FAKRA HSD LVDS, prosty kabel żeński HSD na męski
| Nazwa produktu: | Kabel HSD |
|---|---|
| Mechanizm sprzęgający: | Napierać |
| Zakres temperatury: | -40°C do +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Typ prosty dla samochodów GPS Radio
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4pin |
Zespół kabli samochodowych FAKRA HSD 4 piny Kod D do złącza kodu K
| Zakres częstotliwości: | DC - 2 GHz |
|---|---|
| Aplikacja: | Automobilowy |
| Rodzaj mocowania: | Wepchnąć |
Praktyczny kabel FAKRA HSD Kod Z męski na kod E żeński do motoryzacji
| Nazwa produktu: | Kabel złącza zasilania samochodowego |
|---|---|
| Orientacja: | proste |
| Mechanizm sprzęgający: | Napierać |
FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount dla ogrzewania parkingu samochodowego
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm koncentryczne wtyczki i złącze 90 stopni
| Orientacja: | Prosty kąt |
|---|---|
| Kod: | Kod C |
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Connector Typ kąta prawego dla telematyki lub nawigacji GPS
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |

