Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd ] mecz 212 produkty.
Stabilny kabel HSD FAKRA LVDS Lekki kod od Z do H dla wideo
| Typ złącza: | Gniazdo HSD 4P |
|---|---|
| Złącze 1: | Kod Z, kolor wodnoniebieski |
| Złącze 2: | Kod H, Fioletowy Kolor |
Wytrzymały kabel H Code FAKRA LVDS, kolor szary MINI B USB HSD LVDS Wire
| Styl konwersji: | HSD na USB |
|---|---|
| Złącze HSD: | Gniazdo HSD 4P, kod H |
| Złącze USB: | MINI-B USB |
Wytrzymała obudowa złącza radiowego FAKRA D 4 + 2-pinowe szybkie dane do samochodu
| Typ: | Złącze kabla danych o dużej szybkości |
|---|---|
| Kod: | Kod D |
| Szpilka: | 4+2PIN |
Praktyczny zespół kabla HSD Kod D Złącze FAKRA do MINI B USB
| Styl konwersji: | HSD na USB |
|---|---|
| Złącze HSD: | Gniazdo HSD 4P, kod D |
| Złącze USB: | MINI-B USB |
Kod Z do kabla USB FAKRA 4 piny Mosiężny styk Uniwersalny, szybki
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Kontakt: | Mosiądz |
| Napięcie robocze: | 335 V rms na poziomie morza |
Połączenie RF wysokiej prędkości 4+4Pin FAKRA HSD Kod A Typ kąta prostego
| Rodzaj złącza: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Złącze 2: | Kod A, kolor czarny |
| Częstotliwość: | Wysoki |
Uniwersalna prosta FAKRA typu Z, 4+2 PIN Multi Scene LVDS FAKRA
| Typ: | Fakra HSD LVDS 4+2 Pin |
|---|---|
| Typ złącza: | proste |
| Kod: | Kod Z, Kolor Wodnoniebieski |
Przenośne złącze typu Z FAKRA Lekkie 4 + 2 piny do motoryzacji
| Typ: | Fakra HSD LVDS 4+2 Pin |
|---|---|
| Typ złącza: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Kod: | Kod Z, Kolor Wodnoniebieski |
Motoryzacyjny 4-pinowy przedłużacz HSD Kod Z dla samochodowego interfejsu wideo
| Nazwa produktu: | Kabel FAKRA HSD |
|---|---|
| Orientacja: | proste |
| Impedancja: | 100 Ω |
4+4Pin Prawy kąt Fakra HSD Connector - Kod A dla elektroniki samochodowej
| Rodzaj złącza: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Kolor: | Grafit czarny / 9011 |
| Impedancja: | 100 Ω |

