Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 316 produkty.
Złącze 4+2Pin Z Kod FAKRA HSD Kolor wodny, do montażu na płytce drukowanej/panelu
| Kod: | Kod Z |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
Złącze FAKRA HSD pod kątem prawym 4+4 Pin dla samochodowych kamer LVDS
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+4Pin |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Wyrób FAKRA HSD Connector PCB Mount dla samochodów
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Kod dla kamery LVDS
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
FAKRA HSD LVDS 4 pin Connector Typ kąta prawego dla anteny GPS
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Typ prosty dla samochodów GPS Radio
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4pin |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector dla samochodów Radio Controlled Parking Heating
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Impedancja: | 100 Ω |
Kamera Kabel HSD LVDS 4 Kod PIN Żeńskie rozszerzenie Praktyczne
| Typ: | Kabel RF/kabel HSD |
|---|---|
| Przedmiot: | Szybka skrzynia biegów pojazdu samochodowego |
| Numer modelu: | Zespół kabla wiązki przewodów |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm koncentryczne wtyczki i złącze 90 stopni
| Orientacja: | Prosty kąt |
|---|---|
| Kod: | Kod C |
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
Koncentryczny 4 + 2 kod Z HSD LVDS Rozszerzenie uprzęży dla Buick Automotive
| Przedmiot: | Szybka skrzynia biegów pojazdu samochodowego |
|---|---|
| Numer modelu: | Zespół kabla wiązki przewodów |
| Typ: | Współosiowy |

