Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 311 produkty.
Kod H HSD FAKRA Zespół kabla Gniazdo żeńskie do złącza męskiego Fakra Z
| Numer modelu: | Złącze i kabel HSD |
|---|---|
| Częstotliwość: | Prąd stały ~ 6 GHz |
| Orientacja: | Prosty / Kąt prosty |
Automotive Stable LVDS FAKRA Cable, Z Code HSD To USB RJ45 FAKRA Kabel Ethernet
| Styl konwersji: | HSD na USB |
|---|---|
| Złącze HSD: | Gniazdo HSD 4P, kod Z |
| Złącze USB: | Port Ethernet RJ45 |
Signal Blue Kątowy 4-pinowy kod C Podwójne złącze HSD do płytki drukowanej
| Płeć: | Mężczyzna |
|---|---|
| Typ: | małe i średnie firmy |
| Aplikacja: | Automobilowy |
Najlepsza jakość złącza kablowego HSD Waterblue Kod HSD Z do samochodowego wideo lub audio
| Nazwa produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Rodzaj mocowania: | Napierać |
| Szpilki: | 4p |
Szybkie dane pod kątem prostym Typ do montażu na płytce drukowanej 4 + 2-pinowe złącze kabla HSD LVDS
| Numer modelu: | Złącze HSD 4+2PIN |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -40° ~ +105°C |
| Typ: | małe i średnie firmy |
Połączenie RF wysokiej prędkości 4+4Pin FAKRA HSD Kod A Typ kąta prostego
| Rodzaj złącza: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Złącze 2: | Kod A, kolor czarny |
| Częstotliwość: | Wysoki |
Automotive High Speed Data Proste 4 + 2-stykowe złącze kablowe HSD LVDS
| Numer modelu: | Złącze HSD 4+2PIN |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -40° ~ +105°C |
| Typ: | małe i średnie firmy |
Połączenie kodu HSD Z do kabla GVIF do zaawansowanej sieci pojazdów
| Product Name: | HSD To GVIF LVDS Cable |
|---|---|
| Length: | Client's Request |
| Type: | Car Signal Converter |
4+4Pin Prawy kąt Fakra HSD Connector - Kod A dla elektroniki samochodowej
| Rodzaj złącza: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Kolor: | Grafit czarny / 9011 |
| Impedancja: | 100 Ω |
Kod A Prawy kąt Fakra HSD 4+4Pin High-Speed Data Connector
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Złącze: | Grafit czarny / 9011 |
| Impedancja: | 100 omów |

