Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 316 produkty.
Najlepsza jakość złącza kablowego HSD Waterblue Kod HSD Z do samochodowego wideo lub audio
| Orientacja: | Prosty kąt |
|---|---|
| Rodzaj mocowania: | Napierać |
| Typ złącza: | Montaż PCB |
Integralność sygnału wzmocniona kablem HSD LVDS dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Code: | D Code |
| Frequency Range: | Up to 6 GHz |
Wiązka przewodów LVDS HSD-H Typ 4Pin do GVIF Kabel wyjściowy wideo można dostosować
| Certyfikat: | Wszelkiego rodzaju produkty elektroniczne, AGD, auto |
|---|---|
| Nazwa przedmiotu: | FAKRA HSD LVDS 4 pin |
| Aplikacja: | Samochód |
HSD 4-pinowe czarne złącze do przedłużacza Auto LVDS GVIF do HONDA
| Częstotliwość: | Prąd stały ~ 6 GHz |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Aplikacja: | Audio Video |
4-stykowe złącze HSD LVDS typu pionowego do montażu na płytce drukowanej do samochodów
| Typ: | złącze hsd 4pin |
|---|---|
| Szpilki: | 4p |
| Orientacja: | Pionowy |
Kabel HSD LVDS Kabel LVDS koaksjalny z kodem 4Pin C do K dla kabli samochodowych
| Złącze1: | Kod C, niebieski |
|---|---|
| Złącze: | Kod K, Curry |
| impedancja: | 100 Ω |
HSD (kod Z) do kablu USB Mini B do cyfrowej elektroniki informacyjno-rozrywkowej
| Przedmiot: | Zespół kabli samochodowych |
|---|---|
| Złącze HSD: | Kod Z, prosty, kolor WaterBlue |
| Długość: | Dostosowana długość |
Kabel HSD LVDS Kod A Czarny Kolor Kabel z łącznikiem 4PIN dla systemów ADAS
| Szczegóły pakowania: | Rozmiar pudełka upominkowego: 260 * 220 * 80 mm, 20 sztuk / CTN |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7 ~ 14 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Kątowe złącze typu PCB do montażu na płytce drukowanej HSD LVDS 4-stykowe złącze do motoryzacji
| Typ: | 4-pinowe złącze hsd blokuje się |
|---|---|
| Szpilki: | 4p |
| Orientacja: | Prosty kąt |
Złącze FAKRA HSD do montażu na płytce drukowanej Kod H Szybkie złącze samochodowe do transmisji danych
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Typ złącza: | Montaż PCB |
| Płeć: | Mężczyzna / Kobieta |

