Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ u n i fakra hsd ] mecz 216 produkty.
Uniwersalne złącze PCB FAKRA męskie Z dla przemysłu motoryzacyjnego
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Złącze FAKRA HSD pod kątem prawym Złącza LVDS dla pojazdów typu PCB
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB Mount Connector dla samochodowego radia
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | Kolor wrzosowy fiolet/4003 |
FAKRA HSD Connector 90 stopni wtyczki i złącza do montażu PCB
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
Złącze FAKRA HSD Pojazd samochodowy LVDS 4pin Signal Connector For Benz
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Złącze FAKRA HSD 100 omów, proste, lutowane, kod D, do systemów kamer samochodowych
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Orientacja: | Typ prosty |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Typ pod kątem prawym
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code Biały Kolor Prawy Kąt PCB Mount Connector
| Kod: | Kod B |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Typ kąta prawego
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Kolor: | Kolor zielony liści |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Rodzaj prawego kąta OEM&ODM Akceptuj usługi z kodem B
| Liczba pozycji: | 4pin |
|---|---|
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | biały kolor |

