Złącze PCB FAKRA 2291392-4 Kod złącza wiązki przewodów samochodowych Pcba D
| Impedancja | 50 Ω | Częstotliwość | DC do 6 GHz |
|---|---|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥1000 MΩ | Napięcie testowe | 250 V rms |
| Napięcie robocze | 100 V rms | Prąd mocy | ≤1,5 A prądu stałego |
| Temperatura pracy | -40°C ~ 105°C | Atrakcja | Złącze PCB FAKRA HSD, złącze żeńskie FAKRA HSD, złącze samochodowe FAKRA Z żeńskie |
HSD 4+2 Pin Kobieta Kod D dla silnika samochodowego HSD PCB Connector
Opis:
Złącza łączników HSD PCB zapewniają rozwiązania łączności dla modułów infotainment samochodowych, kamer, GPS, urządzeń wyświetlających i pojazdów zdalnych.Zespół kablowy RF High Speed Data (HSD) to system połączeń 100Ω do transmisji danych różnicowych i cyfrowychProdukty z łącznikami HSD są przeznaczone do szybkiej transmisji danych, aby spełnić wymagania dotyczące częstotliwości transmisji danych w pojazdach o częstotliwości do 6 GHz.
Kluczowa cecha:
1Jednolite rozwiązanie dla standardów transmisji cyfrowej
2Kobietowe kontakty z ciasnymi wpisami w celu zapobiegania niezgodnościom i sztuczkom
3. 100Ω impedancji
4. W połączeniu z następującymi urządzeniami
-Sygnalizacja różnicowa niskiego napięcia (LVDS)
-Gigabit Video Interface (GVIF)
- USB.
-IEEE 1394
- Ethernet.
5.MOQ: 20 sztuk
Specyfikacje techniczne:
| Materiał | |
| Mieszkania | PA |
| Środkowa szpilka | Zestaw miedzi |
| Kontakt zewnętrzny | Stopy cynku |
| Izolacja | HTN |
| Wydajność elektryczna | |
| Impedancja | 100 Ω |
| Zakres częstotliwości | prąd stały do 2 GHz |
| Strata zwrotu | ≥ 20 dB do 1 GHz ≥ 17 dB do 2 GHz |
| Utrata wstawienia | ≤0,1 dB do 2 GH |
| Odporność na izolację | ≥ 1000 MΩ |
| Odporność centrum kontaktowego | ≤ 8mΩ |
| Napięcie badawcze | 250 V rms |
| Napięcie robocze | 100 V rms |
| Prąd kontaktu | ≤ 1,5 A prąd stały |
| Wydajność mechaniczna | |
| Cykl rozmnażania | ≥ 25 Czas |
| Siły zaangażowane | ≤ 30 N |
| Siły odłączające | ≥ 5 N |
| Związek siły przytrzymującej | ≥ 110 N |
| Zakres temperatury | -40 °C ~ +105 °C |
Obraz produktu:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Częste pytania:
1.P: Jak ubiegać się o próbki?
A: Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta, musisz tylko zapłacić za fracht, nasze próbki są bezpłatne.
2P: Czy firma akceptuje usługi na zamówienie?
A: Tak, akceptujemy OEM i ODM.
3P: Jakie są mocne strony Państwa firmy?
A: Mamy profesjonalny zespół techniczny, który zapewnia jakość i wydajność.

