Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
PCB Mount FAKRA HSD Connector do transmisji sygnału GSM pojazdu
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
Złącze FAKRA HSD 4Pin typu kątowego do telematyki samochodowej GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Orientacja: | Typ prosty |
Złącze 2x4Pin FAKRA HSD Podwójne kodowanie C Niebieski kolor Do montażu na płytce drukowanej
| Liczba pozycji: | Kołki sygnałowe 2X4 |
|---|---|
| Typ mocowania: | Montaż PCB |
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
Motoryzacyjne złącze 4+2-pinowe FAKRA HSD w kolorze czarnym do montażu na płytce drukowanej
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej / montaż na panelu |
|---|---|
| Kodowanie / Kolor (Motoryzacja): | Kod A, kolor czarny |
| Styl złącza: | Prosty kąt |
Złącze 4-pinowe FAKRA HSD do montażu na płytce drukowanej Pionowe złącza pinowe Złącze samochodowe
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Kod: | Kod C |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Prawy kąt dla elektroniki samochodowej
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+4Pin |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector dla GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin dla połączeń antenowych samochodowych
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Impedancja: | 100 Ω |
Koncentryczne złącze radiowe RF FAKRA HSD Kod z obudową Dane o dużej szybkości
| Typ: | Złącze kabla HSD o dużej szybkości transmisji danych |
|---|---|
| Kod: | Kod |
| Kolor: | Czarny |
Kod C Kolor niebieski Złącze FAKRA HSD Wtyczka do montażu PCB dla BMW
| Typ: | HSD +2 typy |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Kod: | Kod C |

