Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
Złącze FAKRA HSD pod kątem prawym 4+4 Pin dla samochodowych kamer LVDS
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+4Pin |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Wyrób FAKRA HSD Connector PCB Mount dla samochodów
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Prawy kąt Pojazd samochodowy LVDS Connectors For PCB Mount
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
Złącze PCB FAKRA HSD 4 + 2 kod pinowy Z żeński dla motoryzacji
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Złącze 4+2Pin Z Kod FAKRA HSD Kolor wodny, do montażu na płytce drukowanej/panelu
| Kod: | Kod Z |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
Kod 4 + 2Pin C Złącze FAKRA HSD Wtyczka do montażu PCB do kamery LVDS / USB / IEEE 1394
| Typ: | HSD +2 typy |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Typ mocowania: | Montaż PCB |
Automatyczne złącze USB FAKRA HSD Szybkie łącze HSL do transmisji wideo
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Szpilka: | 4pin |
| Impedancja: | 90 omów |
FAKRA HSD Connector Typ kąta prawego dla telematyki lub nawigacji GPS
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
Kod H Złącze Zespół przedłużacza FAKRA HSD 4-pinowy do samochodowego interfejsu wideo
| Typ złącza: | Gniazdo HSD 4P |
|---|---|
| Złącze 1: | Wtyczka Fakra HSD H prosta |
| Złącze 2: | Wtyczka kątowa Fakra HSD H |
Kod B do D Zespoły kabli FAKRA HSD do kamery cofania
| Typ złącza: | Gniazdo HSD 4P |
|---|---|
| Złącze 1: | Kod B, kolor biały |
| Złącze 2: | Kod D, Bordowo-fioletowy Kolor |

