Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
Złącze samochodowe proste FAKRA Z, do montażu na płytce drukowanej Kod FAKRA Z
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Typ złącza: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Kod: | Kod Z, Kolor Wodnoniebieski |
Kod A Wtyczka 90-stopniowe złącze FAKRA RF, 4 + 2-pinowe złącze koncentryczne do montażu na płytce drukowanej
| Typ: | Szybkie złącze do montażu na płytce drukowanej HSD danych |
|---|---|
| Kod: | Kod |
| Kolor: | Czarny |
Złącze koncentryczne HSD FAKRA RF Automotive 4 + 4Pin Code Wtyczka 90 stopni
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Typ złącza: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Kod: | Kod A, kolor czarny |
Samochodowe złącze kątowe podwójne HSD Kod C do montażu na płytce drukowanej
| Kodowanie / Kolor (Motoryzacja): | Kod C, niebieski |
|---|---|
| Projekt mieszkania: | Podwójne. |
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej / montaż na panelu |
Motoryzacyjny 4-pinowy kabel HSD LVDS, kabel złącza HSD z kodem Z
| Słowa kluczowe produktu: | Kabel BMW HSD |
|---|---|
| Nazwa przedmiotu: | BMW FAKRA HSD LVDS 4 pin |
| Płeć: | Mężczyzna / Kobieta |
FAKRA HSD LVDS Connector dla zastosowań wysokiej częstotliwości IEEE 1394 Zakres prądu stałego do 6 GHz
| Wnioski: | Aplikacje LVDS Camera, USB i IEEE 1394 |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Orientacja: | Typ prosty |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector dla samochodów Radio Controlled Parking Heating
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD LVDS 2x4 Pin C Kodowanie Złącze HSD 2 do montażu na płytce drukowanej
| Liczba pozycji: | Kołki sygnałowe 2X4 |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Typ mocowania: | Montaż PCB |
FAKRA HSD LVDS 4 pin Connector Typ kąta prawego dla anteny GPS
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Typ prosty dla samochodów GPS Radio
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4pin |

