Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
Złącze FAKRA HSD do montażu na płytce drukowanej Kod H Szybkie złącze samochodowe do transmisji danych
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Typ złącza: | Montaż PCB |
| Płeć: | Mężczyzna / Kobieta |
Złącze FAKRA HSD Montaż na płytce drukowanej Jack Kod E Kolor zielony do radia
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Kod: | Kod elektroniczny |
| Kolor: | zielony liść |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4pin Typ kąta sztywnego dla samochodowego radia
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Kod: | Kod D |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Złącze kątowe FAKRA HSD do montażu na płytce drukowanej 4 + 2 złącze stykowe
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Kod: | Kod elektroniczny |
Złącze FAKRA HSD 4-biegunowe, proste złącze sygnału samochodowego do montażu na płytce drukowanej
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Kolor: | biały kolor |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Prawy kąt kod 4Pin PCB Mount
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| MOQ: | 20szt |
| Kod: | Kod |
FAKRA HSD Connector Typ kąta prawego PCB Mount RF Connector For Car Radio
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
Połącznik montażu PCB HSD dla pojazdów silnikowych do szybkiego przesyłania danych
| Rodzaj złącza: | Złącze PCB HSD |
|---|---|
| Rodzaj: | Złącze koncentryczne RF |
| Kodowanie / Kolor (Motoryzacja): | Kod C, niebieski |
Złącze FAKRA HSD z kodowaniem D, proste złącze pojazdu, montaż na PCB sygnału GPS
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Connector dla kamer LVDS
| Kolor: | biały kolor |
|---|---|
| Kod: | Kod B |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |

