Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
Złącze FAKRA HSD pod kątem prawym Złącza LVDS dla pojazdów typu PCB
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Connector dla LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Kod: | Kod D |
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount dla pojazdów
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Złącze FAKRA HSD typu kąta prawego PCB Mount 4+2Pin Z Code Connector
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Złącze FAKRA HSD 4 + 2-pinowe złącze Z typu Z, proste złącze do montażu na płytce drukowanej
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Orientacja: | Typ prosty |
FAKRA Złącze HSD Kolor biały 4 + 2-pinowe złącze koncentryczne PCB/panelu
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Niebieski podłączacz samochodowy
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Liczba pozycji: | Kołek 2x4 |
FAKRA HSD Connector 4 Pin PCB Mount For Benz Audi Kamery tylnej
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Connector Right Angle PCB Mount dla zastosowań motoryzacyjnych
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector Typ kąta prawego dla połączeń antenowych samochodowych
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Liczba pozycji: | 4 piny |

