Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 214 produkty.
Konektor HSD 4+4Pin nadaje się do zastosowań LVDS Camera, USB i IEEE 1394
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector Do Transmisji Sygnału GSM Pojazdu
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4 piny |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Straight Type dla układu PCB/Panel Mount
| Kolor: | Kolor Bordowy Fioletowy/4004 |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ prosty |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Kolor 4+2Pin Dla BMW
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Połączenie elektryczne FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
Złącze FAKRA HSD LVDS 4Pin do ogrzewania postojowego sterowanego radiowo
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 stopni PCB Mount Prawy kąt łącznik koaksjalny
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Kod: | Kod H |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector dla automatycznego GPS
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Liczba pozycji: | 4+2 piny |
Złącze FAKRA HSD LVDS 4-pinowe z kodem Z, proste do montażu na płytce drukowanej
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Kolor: | Wodnoniebieski kolor |
| Liczba pozycji: | 4pin |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Złącze do montażu na płytce drukowanej/panelu OEM i ODM Akceptuj
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Impedancja: | 100 Ω |

