Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector dla GPS Telematics lub Nawigacji
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
Złącze do montażu PCB FAKRA HSD do transmisji sygnału GSM w pojeździe
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2 piny |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
FAKRA łącznik PCB łącznik PCB prosty do samochodu radio GPS
| Kategoria produktu: | Złącze PCB FAKRA |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Liczba portów: | Pojedynczy port |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code Biały Kolor Prawy Kąt PCB Mount Connector
| Kod: | Kod B |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Typ kąta prawego
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Kolor: | Kolor zielony liści |
ODM Przenośny zespół kabli BMW HSD 4-rdzeniowy H Jack dla Benz
| Złącze 1: | Wtyczka Fakra HSD H prosta |
|---|---|
| Złącze 2: | Wtyczka kątowa Fakra HSD H |
| Impedancja: | 100 omów |
Złącze PCB FAKRA Fakra E Wtyczka Złącze kątowe do montażu na PCB
| Typ złącza: | Złącze PCB FAKRA |
|---|---|
| Liczba portów: | Pojedynczy port |
| Temperatura pracy: | -40°C ~ +105°C |
Kabel H Code To Z Code LVDS BMW, wytrzymały kabel transmisyjny HSD LVDS
| Przedmiot: | Szybka skrzynia biegów pojazdu samochodowego |
|---|---|
| Złącze 1: | Wtyczka Fakra HSD H prosta |
| Złącze 2: | Wtyczka Fakra HSD Z prosta |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Rodzaj prawego kąta OEM&ODM Akceptuj usługi z kodem B
| Liczba pozycji: | 4pin |
|---|---|
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | biały kolor |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Typ pod kątem prawym
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |

