Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
Motoryzacyjny 4-pinowy przedłużacz HSD Kod Z dla samochodowego interfejsu wideo
| Nazwa produktu: | Kabel FAKRA HSD |
|---|---|
| Orientacja: | proste |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C do +105°C OEM ODM Akceptowane
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code Rodzaj kąta prawego do montażu PCB
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Liczba pozycji: | 4pin |
Kabel FAKRA HSD LVDS Kabel 4-rdzeniowy dla przekładni pojazdów BMW
| Nazwa produktu: | Kabel FAKRA HSD |
|---|---|
| Ocena temperatury: | -40°C do +125°C |
| Długość kabla: | Możliwość dostosowania |
4-pinowy kod C do Z Przewód BMW HSD, kabel sygnałowy HSD męski na żeński
| Styl konwersji: | HSD do HSD |
|---|---|
| Złącze 1: | Kod C, kolor niebieski |
| Złącze 2: | Kod Z, kolor wodnoniebieski |
Złącze żeńskie kabla HSD kodu Z do USB 2.0 typu A z nasadką
| Typ: | FAKRA HSD LVDS 4 pin |
|---|---|
| Kolor: | Wodnoniebieski, czarny |
| Używać: | Motoryzacja, moduły informacyjno-rozrywkowe pojazdów |
FAKRA HSD LVDS 4Pin łącznik koaksjalny OEM&ODM Akceptowany dla motoryzacji
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Konektor HSD 4+4Pin nadaje się do zastosowań LVDS Camera, USB i IEEE 1394
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector Do Transmisji Sygnału GSM Pojazdu
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4 piny |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Straight Type dla układu PCB/Panel Mount
| Kolor: | Kolor Bordowy Fioletowy/4004 |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ prosty |

