Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Kontakt Pin Connector dla samochodowego radia
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Green Color 90 stopni
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Kod: | Kod elektroniczny |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Akceptuj kod E
| Liczba pozycji: | 4pin |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD Connector B Code Prostowy typ łącznika koaksjalnego do montażu PCB
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Kod: | Kod B |
| Impedancja: | 100 Ω |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Code D Plug 90 stopni PCB Mount Coaxial Connector
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount do ogrzewania parkingu samochodów
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
Automatyczny FAKRA HSD Connector H Code Sygnał GPS do montażu PCB
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 stopniowe wtyczki i złącza PCB
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Kod: | Kod D |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Złącze FAKRA HSD Połącznik sygnału 4pin LVDS dla pojazdów samochodowych dla BMW
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Orientacja: | Typ prosty |
FAKRA HSD Connector 4 pin 90 stopni PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |

