Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount Dla BMW
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Złącze FAKRA HSD 100 omów, proste, lutowane, kod D, do systemów kamer samochodowych
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Orientacja: | Typ prosty |
Rodzaj kąta prawego połączenie FAKRA HSD 4+2Pin H Code PCB Mount
| Kod: | Kod H |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
Złącze koncentryczne FAKRA C do montażu na płytce drukowanej typu prostego, jednoportowe OEM / ODM
| Typ złącza: | Złącze PCB FAKRA |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40°C ~ +105°C |
| Impedancja: | 50 Ω |
FAKRA HSD Connector 90 stopni wtyczki i złącza do montażu PCB
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
Złącze FAKRA HSD Pojazd samochodowy LVDS 4pin Signal Connector For Benz
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Biały kolor B-Code PCB/Panel Mount Connector
| Kolor: | biały kolor |
|---|---|
| Kod: | Kod B |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA Złącze HSD Code-E Kolor zielony Kątowy Typ Montaż PCB
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90° PCB Mount Coaxial Connector
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Kontakt Pin Connector dla samochodowego radia
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | zielony kolor |

