Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
4+4Pin Prawy kąt Fakra HSD Connector - Kod A dla elektroniki samochodowej
| Rodzaj złącza: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Kolor: | Grafit czarny / 9011 |
| Impedancja: | 100 Ω |
Przenośny kabel HSD LVDS Prosty 4-pinowy kod Z FAKRA do MINI B USB
| Styl konwersji: | HSD na USB |
|---|---|
| Złącze HSD: | Gniazdo HSD 4P, kod Z |
| Złącze USB: | MINI-B USB |
Praktyczny zespół kabla HSD Kod D Złącze FAKRA do MINI B USB
| Styl konwersji: | HSD na USB |
|---|---|
| Złącze HSD: | Gniazdo HSD 4P, kod D |
| Złącze USB: | MINI-B USB |
A Code FAKRA HSD LVDS Cable MINI B USB Multi Scene For Automotive
| Styl konwersji: | HSD na USB |
|---|---|
| Złącze HSD: | Gniazdo HSD 4P, kod, kolor czarny |
| Złącze USB: | MINI-B USB |
Kod K do D Kabel przedłużający FAKRA HSD, kabel Car Video LVDS HSD
| Typ złącza: | Gniazdo HSD 4P |
|---|---|
| Złącze 1: | Kod K, kolor curry |
| Złącze 2: | Kod D, bordowy kolor fioletowy |
Stabilne zespoły kabli FAKRA HSD, kod H do Z Szybki kabel danych FAKRA
| Typ złącza: | Gniazdo HSD 4P |
|---|---|
| Złącze 1: | Kod H, Fioletowy kolor |
| Złącze 2: | Kod Z, kolor wodnoniebieski |
Kod Z do kabla USB FAKRA 4 piny Mosiężny styk Uniwersalny, szybki
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Kontakt: | Mosiądz |
| Napięcie robocze: | 335 V rms na poziomie morza |
Połączenie RF wysokiej prędkości 4+4Pin FAKRA HSD Kod A Typ kąta prostego
| Rodzaj złącza: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Złącze 2: | Kod A, kolor czarny |
| Częstotliwość: | Wysoki |
Kabel ODM HSD LVDS Prosty Jack Kod Z do 2.0 Typ A USB z nasadką
| Styl konwersji: | HSD na USB |
|---|---|
| 1. złącze: | Gniazdo HSD 4P, kod Z |
| Drugie złącze: | USB2.0 Typ A z nasadką |
FAKRA Złącze HSD Kod B Białe złącze koncentryczne RF do montażu na płytce drukowanej Do GPS
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Kod: | Kod B |
| Kolor: | Biały |

