Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 210 produkty.
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rodzaj kąta prawego do montażu na tablicy drukowanej
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Zespół kabla LVDS MINI B HSD 4-pinowe złącze kodu Z do USB 2.0 5-stykowe
| Numer modelu: | Zespół kabla HSD |
|---|---|
| Używać: | samochodowe systemy informacyjno-rozrywkowe |
| Typ USB: | USB 2.0 |
Samochodowy kabel FAKRA BMW HSD 4 + 2 rdzeń stabilny przeciwzakłóceniowy
| Słowa kluczowe produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Numer modelu: | Złącze i kabel HSD 4+2 PIN |
| Płeć: | Mężczyzna / Kobieta |
Przedłużacz FAKRA z podwójną wtyczką Z Code Stabilny ze złączem Waterblue
| Aplikacja: | Telematyka, multimedia, infotainment, GPS, nawigacja |
|---|---|
| Szpilki: | 2P |
| Styl korpusu złącza: | proste |
Stabilny kod Przedłużacz HSD LVDS, przenośne zespoły kabli HSD
| Orientacja: | proste |
|---|---|
| Typ: | Współosiowy |
| Rodzaj mocowania: | Wepchnąć |
Praktyczny kabel BMW HSD 4 + 2 rdzeń D Code Jack do samochodowego sprzętu audio
| Styl konwersji: | HSD do HSD |
|---|---|
| Złącze: | Wtyczka Fakra HSD D |
| Impedancja: | 100 omów |
ODM Lekki zestaw kabli HSD Kod złącza Z do portu Ethernet USB RJ45
| Praca: | Usługa OEM ODM |
|---|---|
| System wspomagający: | Transfer danych |
| Aplikacja: | Telematyka, multimedia, infotainment, GPS, nawigacja |
Kabel 100 Ohm HSD LVDS Kod Z do HRS GT17 4P Brązowe złącze do samochodu
| Typ: | Zespół przewodów samochodowych Fakra HSD |
|---|---|
| Aplikacja: | Automobilowy |
| Częstotliwość: | Prąd stały ~ 6 GHz |
Przenośny pojazd Dane audio Kabel HSD Złącze kodu H do GVIF
| Typ: | Kabel danych audio |
|---|---|
| Kod: | Kod H, Fioletowy Wrzos |
| Szpilka: | 4pin |
Uniwersalny kabel HSD LVDS Kod Z do adaptera przedłużacza wideo GVIF
| Przedmiot: | Pigtail Fakra Z |
|---|---|
| Kod: | Kod Z, Kolor Wodnoniebieski |
| Częstotliwość: | Prąd stały ~ 6 GHz |

