Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ code c fakra hsd connector ] mecz 214 produkty.
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Pod kątem prawym łącznik pojazdu PCB sygnału GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Złącze kabla koncentrycznego FAKRA HSD LVDS 4Pin Typy kątowe do montażu na płytce drukowanej
| Kod: | Kod B |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4pin |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector dla samochodów
| Kolor: | biały kolor |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
BMW HSD Kabel Fakra HSD Kabel Kable audio i wideo Nawigacja samochodowa
| Rodzaj złącza: | HSD (szybkie dane) |
|---|---|
| Złącze: | Wtyczka Fakra HSD |
| Impedancja: | 100 Ω |
Złącze kątowe FAKRA HSD LVDS 4-pinowe z kodem D do montażu na płytce drukowanej
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Automatyczny FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code For PCB Mount
| Kolor: | Kolor zielony liści |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Prostowy złącze samochodowe typu Z-Code
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Automatyczny FAKRA HSD LVDS 4Pin Szybkość łącza danych dla samochodów
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
Połączenie typu FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Right Angle
| Liczba pozycji: | 4 piny |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD LVDS Kabel 4-pin PCB Plug Jack Konektory do ekranów pojazdów
| Kategoria produktu: | Złącze HSD |
|---|---|
| Złącze: | Kod B, kolor biały |
| impedancja: | 100 Ω |

