Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd connector ] mecz 212 produkty.
Motoryzacyjny 4-pinowy przedłużacz HSD Kod Z dla samochodowego interfejsu wideo
| Nazwa produktu: | Kabel FAKRA HSD |
|---|---|
| Orientacja: | proste |
| Impedancja: | 100 Ω |
Kabel FAKRA HSD LVDS Kabel 4-rdzeniowy dla przekładni pojazdów BMW
| Nazwa produktu: | Kabel FAKRA HSD |
|---|---|
| Ocena temperatury: | -40°C do +125°C |
| Długość kabla: | Możliwość dostosowania |
Kabel koncentryczny GPS Bluetooth HSD Pigtail, 4-pinowe zespoły kabli koncentrycznych LVDS FAKRA
| Nazwa produktu: | Uniwersalny kabel połączeniowy Fakra HSD |
|---|---|
| Orientacja: | Prosty / Kąt prosty |
| Typ: | Kabel radiowy |
Złącze żeńskie kabla HSD kodu Z do USB 2.0 typu A z nasadką
| Typ: | FAKRA HSD LVDS 4 pin |
|---|---|
| Kolor: | Wodnoniebieski, czarny |
| Używać: | Motoryzacja, moduły informacyjno-rozrywkowe pojazdów |
Złącze FAKRA HSD LVDS 4Pin do ogrzewania postojowego sterowanego radiowo
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C do +105°C OEM ODM Akceptowane
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector Do Transmisji Sygnału GSM Pojazdu
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4 piny |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin łącznik koaksjalny OEM&ODM Akceptowany dla motoryzacji
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Połączenie elektryczne FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
Konektor HSD 4+4Pin nadaje się do zastosowań LVDS Camera, USB i IEEE 1394
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |

