Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd connector ] mecz 212 produkty.
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rodzaj kąta prawego do montażu na tablicy drukowanej
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB Mount Connector dla samochodowego radia
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | Kolor wrzosowy fiolet/4003 |
Złącze do montażu PCB FAKRA HSD do transmisji sygnału GSM w pojeździe
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2 piny |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
Samochodowy kabel FAKRA BMW HSD 4 + 2 rdzeń stabilny przeciwzakłóceniowy
| Słowa kluczowe produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Numer modelu: | Złącze i kabel HSD 4+2 PIN |
| Płeć: | Mężczyzna / Kobieta |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Typ pod kątem prawym
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
ODM Przenośny zespół kabli BMW HSD 4-rdzeniowy H Jack dla Benz
| Złącze 1: | Wtyczka Fakra HSD H prosta |
|---|---|
| Złącze 2: | Wtyczka kątowa Fakra HSD H |
| Impedancja: | 100 omów |
FAKRA łącznik PCB łącznik PCB prosty do samochodu radio GPS
| Kategoria produktu: | Złącze PCB FAKRA |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Liczba portów: | Pojedynczy port |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Typ kąta prawego
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Kolor: | Kolor zielony liści |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code Biały Kolor Prawy Kąt PCB Mount Connector
| Kod: | Kod B |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
Złącze PCB FAKRA Fakra E Wtyczka Złącze kątowe do montażu na PCB
| Typ złącza: | Złącze PCB FAKRA |
|---|---|
| Liczba portów: | Pojedynczy port |
| Temperatura pracy: | -40°C ~ +105°C |

