Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd connector ] mecz 212 produkty.
Złącze kątowe FAKRA HSD LVDS 4-pinowe z kodem D do montażu na płytce drukowanej
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Połączenie typu FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Right Angle
| Liczba pozycji: | 4 piny |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector dla samochodów
| Kolor: | biały kolor |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin LVDS dla pojazdów
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
Automatyczny FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code For PCB Mount
| Kolor: | Kolor zielony liści |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
Wodoodporny kabel HSD Złącze żeńskie 4-pinowy szybki kabel danych
| Numer modelu: | Współosiowy |
|---|---|
| Typ: | HSD |
| Płeć: | Kobieta |
4-pinowy kod C do Z Przewód BMW HSD, kabel sygnałowy HSD męski na żeński
| Styl konwersji: | HSD do HSD |
|---|---|
| Złącze 1: | Kod C, kolor niebieski |
| Złącze 2: | Kod Z, kolor wodnoniebieski |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Prostowy złącze samochodowe typu Z-Code
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Kabel 4-pin PCB Plug Jack Konektory do ekranów pojazdów
| Kategoria produktu: | Złącze HSD |
|---|---|
| Złącze: | Kod B, kolor biały |
| impedancja: | 100 Ω |
Kod Z Żeński na zespół kabla HSL HSD 4-stykowy do automatycznej wiązki przewodów
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Zakres częstotliwości w zależności od typu kabla: | DC do 6 GHz |
| Aplikacja: | Automobilowy |

