Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd connector ] mecz 212 produkty.
4+2Pin FAKRA HSD Connector Prawy kąt Typ Zielony Kolor Do samochodowego radia
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
Motoryzacyjne złącze 4+2-pinowe FAKRA HSD w kolorze czarnym do montażu na płytce drukowanej
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej / montaż na panelu |
|---|---|
| Kodowanie / Kolor (Motoryzacja): | Kod A, kolor czarny |
| Styl złącza: | Prosty kąt |
Złącze 4-pinowe FAKRA HSD do montażu na płytce drukowanej Pionowe złącza pinowe Złącze samochodowe
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Kod: | Kod C |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Prawy kąt Pojazd samochodowy LVDS Connectors For PCB Mount
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
PCB Mount FAKRA HSD Connector do transmisji sygnału GSM pojazdu
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
Koncentryczne złącze radiowe RF FAKRA HSD Kod z obudową Dane o dużej szybkości
| Typ: | Złącze kabla HSD o dużej szybkości transmisji danych |
|---|---|
| Kod: | Kod |
| Kolor: | Czarny |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin dla połączeń antenowych samochodowych
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Impedancja: | 100 Ω |
Kod C Kolor niebieski Złącze FAKRA HSD Wtyczka do montażu PCB dla BMW
| Typ: | HSD +2 typy |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Kod: | Kod C |
Złącze FAKRA HSD pod kątem prawym 4+4 Pin dla samochodowych kamer LVDS
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+4Pin |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector dla GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |

