Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd connector ] mecz 212 produkty.
Wyrób FAKRA HSD Connector PCB Mount dla samochodów
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
Złącze PCB FAKRA HSD 4 + 2 kod pinowy Z żeński dla motoryzacji
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Kod 4 + 2Pin C Złącze FAKRA HSD Wtyczka do montażu PCB do kamery LVDS / USB / IEEE 1394
| Typ: | HSD +2 typy |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Typ mocowania: | Montaż PCB |
Złącze 4+2Pin Z Kod FAKRA HSD Kolor wodny, do montażu na płytce drukowanej/panelu
| Kod: | Kod Z |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
Automatyczne złącze USB FAKRA HSD Szybkie łącze HSL do transmisji wideo
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Szpilka: | 4pin |
| Impedancja: | 90 omów |
FAKRA HSD Connector Typ kąta prawego dla telematyki lub nawigacji GPS
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount dla sygnału GSM pojazdu
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4-pinowe złącze A w kolorze czarnym do montażu na płytce drukowanej
| Impedancja: | 100 omów |
|---|---|
| Zakres temperatury: | −40°C~+105°C |
| Kodowanie / Kolor (Motoryzacja): | Kod A, czarny/9005 |
Złącze E-Mark FAKRA HSD LVDS 4-pinowe złącze 90 stopni w kolorze niebieskim do BMW
| Orientacja: | Prosty kąt |
|---|---|
| Typ mocowania: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4pin |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Color For PCB Car Video Radio
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |

