Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fakra hsd connector ] mecz 212 produkty.
4+2Pin C Kod FAKRA HSD LVDS Konektor w kącie prawym Typ dla telematyki GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount dla ogrzewania parkingu samochodowego
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm koncentryczne wtyczki i złącze 90 stopni
| Orientacja: | Prosty kąt |
|---|---|
| Kod: | Kod C |
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
Praktyczny kod E Złącze GPS FAKRA, 4 + 2 piny GSM FAKRA HSD LVDS
| Typ: | Złącze kabla danych o dużej szybkości |
|---|---|
| Kod: | E-kod, liść zielony/6002 |
| Szpilka: | 4+2PIN |
Wytrzymała obudowa złącza radiowego FAKRA D 4 + 2-pinowe szybkie dane do samochodu
| Typ: | Złącze kabla danych o dużej szybkości |
|---|---|
| Kod: | Kod D |
| Szpilka: | 4+2PIN |
ODM Stabilne złącza samochodowe FAKRA, 4 + 2PIN do montażu na panelu Kod Fakra D
| Kod: | Kod D |
|---|---|
| Typ złącza: | Mieszkania |
| Szpilka: | 4+2PIN |
Proste złącze D 4-stykowe FAKRA, złącze FAKRA D do montażu na płytce drukowanej
| Kod: | Kod D |
|---|---|
| Typ złącza: | proste |
| Charakterystyka instalacji: | Montaż przelotowy/powierzchniowy |
Kod H Złącze Zespół przedłużacza FAKRA HSD 4-pinowy do samochodowego interfejsu wideo
| Typ złącza: | Gniazdo HSD 4P |
|---|---|
| Złącze 1: | Wtyczka Fakra HSD H prosta |
| Złącze 2: | Wtyczka kątowa Fakra HSD H |
Kabel koncentryczny RF FAKRA HSD Kod złącza K do C do anteny samochodowej
| Typ złącza: | Gniazdo HSD 4P |
|---|---|
| Złącze 1: | Kod K, kolor curry |
| Złącze 2: | Kod C, kolor niebieski |
Kod B do D Zespoły kabli FAKRA HSD do kamery cofania
| Typ złącza: | Gniazdo HSD 4P |
|---|---|
| Złącze 1: | Kod B, kolor biały |
| Złącze 2: | Kod D, Bordowo-fioletowy Kolor |

