Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ u n i fakra hsd ] mecz 216 produkty.
Złącza HFM Quad Mini FAKRA Trwałe do samochodowego systemu kamer 360
| Impedancja: | 50 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 9 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Połącznik typu FAKRA Z z pojedynczym portem
| Rodzaj złącza: | Łącznik FAKRA |
|---|---|
| Liczba portów: | Pojedynczy port |
| Temperatura pracy: | -40°C ~ +105°C |
Wiązka przewodów LVDS HSD-H Typ 4Pin do GVIF Kabel wyjściowy wideo można dostosować
| Certyfikat: | Wszelkiego rodzaju produkty elektroniczne, AGD, auto |
|---|---|
| Nazwa przedmiotu: | FAKRA HSD LVDS 4 pin |
| Aplikacja: | Samochód |
Konektor HSD 4+4Pin nadaje się do zastosowań LVDS Camera, USB i IEEE 1394
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
Złącze PCB FAKRA 2291392-4 Kod złącza wiązki przewodów samochodowych Pcba D
| Impedancja: | 50 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Złącze PCB FAKRA 2291392-3 Kod złącza wiązki przewodów samochodowych komponentów PCB D
| Impedancja: | 50 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Złącze PCB FAKRA 2291392-3 Kod złącza wiązki przewodów samochodowych komponentów PCB D
| Impedancja: | 50 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Koncentryczne złącze PCB FAKRA Prosty kod typu E do montażu na płytce drukowanej
| Typ złącza: | Złącze PCB FAKRA |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Liczba portów: | Pojedynczy port |
FAKRA RF PCB Connector Typ kąta prawego Single Port E Code Connector
| Kodowanie / Kolor (Motoryzacja): | E-kod, kolor zielony |
|---|---|
| Liczba portów: | Pojedynczy port |
| Impedancja: | 50 Ω |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector do komunikacji wewnątrz pojazdu
| Rodzaj: | Złącze HSD 2X4Pin |
|---|---|
| Kod: | Kod C, kolor niebieski |
| Konfiguracja pinów: | 2X4Pin dla niezawodnych połączeń |

