Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 316 produkty.
90 stopni FAKRA 4-stykowe złącze Kod E Wtyczka do montażu na płytce drukowanej pod kątem prostym
| Typ: | Współosiowy |
|---|---|
| Kod: | Kod elektroniczny |
| Typ złącza: | Kąt prosty, 90 stopni |
Proste złącze D 4-stykowe FAKRA, złącze FAKRA D do montażu na płytce drukowanej
| Kod: | Kod D |
|---|---|
| Typ złącza: | proste |
| Charakterystyka instalacji: | Montaż przelotowy/powierzchniowy |
Kod Z do kabla USB FAKRA 4 piny Mosiężny styk Uniwersalny, szybki
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Kontakt: | Mosiądz |
| Napięcie robocze: | 335 V rms na poziomie morza |
Złącze anteny samochodowej GSM FAKRA, koncentryczne mocowanie PCB RF Kod FAKRA D
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Kod: | Kod D |
| Kolor: | bordowy fiołek |
Kod H Złącze męskie RF FAKRA Kod H Praktyczne uniwersalne
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Typ złącza: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Kod: | Kod H, Heather Violet |
Złącze samochodowe proste FAKRA Z, do montażu na płytce drukowanej Kod FAKRA Z
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Typ złącza: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Kod: | Kod Z, Kolor Wodnoniebieski |
LVDS IP67 FAKRA Złącza samochodowe, urządzenie wyświetlające FAKRA Wodoodporne
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 2 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Szybkie dane 4-pinowy męski kod Wtyczki 90 stopni Zamontuj złącze kątowe
| Orientacja: | Prosty kąt |
|---|---|
| Rodzaj mocowania: | Napierać |
| Typ złącza: | Montaż PCB |
Wiązka przewodów samochodowych HSL 100 Ohm, 4-pinowy kabel USB LVDS z kodem H
| Częstotliwość: | Prąd stały ~ 6 GHz |
|---|---|
| Impedancja: | 100 omów |
| Zakres temperatury: | -40° ~ +125°C |
Złącze PCB FAKRA 2291392-4 Kod złącza wiązki przewodów samochodowych Pcba D
| Impedancja: | 50 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |

