Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 316 produkty.
Kabel wejściowy/wyjściowy wideo GVIF z HSD do kabli wejściowej/wyjściowej wideo HSD do kabli wyjściowej wideo GVIF
| Zastosowanie: | Automobilowy |
|---|---|
| Częstotliwość: | Wysoki |
| Płeć: | Mężczyzna / Kobieta |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector do komunikacji wewnątrz pojazdu
| Rodzaj: | Złącze HSD 2X4Pin |
|---|---|
| Kod: | Kod C, kolor niebieski |
| Konfiguracja pinów: | 2X4Pin dla niezawodnych połączeń |
HSD (kod Z) do kablu USB Mini B do szybkiego przesyłania danych samochodowych
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
Kabel wodoodporny HSD do łączności USB, IEEE 1394 i Ethernet
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Kabel HSD wodoodporny do szybkiej cyfrowej transmisji wideo
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin: | 4Pin |
| Impedance: | 100 Ohm |
FAKRA Złącze HSD Kolor biały 4 + 2-pinowe złącze koncentryczne PCB/panelu
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Rodzaj prawego kąta OEM&ODM Akceptuj usługi z kodem B
| Liczba pozycji: | 4pin |
|---|---|
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | biały kolor |
Rodzaj kąta prawego połączenie FAKRA HSD 4+2Pin H Code PCB Mount
| Kod: | Kod H |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
Automatyczny FAKRA HSD Connector H Code Sygnał GPS do montażu PCB
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Prostowy złącze samochodowe typu Z-Code
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |

