Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 311 produkty.
FAKRA HSD Connector B Code Prostowy typ łącznika koaksjalnego do montażu PCB
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Kod: | Kod B |
| Impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Kontakt Pin Connector dla samochodowego radia
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | zielony kolor |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Wtykacz pod kątem prawym do kamery samochodowej
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 stopni PCB Mount Prawy kąt łącznik koaksjalny
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Kod: | Kod H |
Złącze FAKRA HSD pod kątem prawym Złącza LVDS dla pojazdów typu PCB
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Connector Typ kąta prawego dla połączeń antenowych samochodowych
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Liczba pozycji: | 4 piny |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Straight Type dla układu PCB/Panel Mount
| Kolor: | Kolor Bordowy Fioletowy/4004 |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ prosty |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Kontakt Pin Connector dla samochodowego radia
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Panel typu kąta sztywnego montowany przez otwór D
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Impedancja: | 100 Ω |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 stopni
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |

