Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 311 produkty.
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB Mount Connector dla samochodowego radia
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Kolor: | Kolor wrzosowy fiolet/4003 |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C do +105°C OEM ODM Akceptowane
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
Złącze FAKRA HSD 4-biegunowe, proste złącze sygnału samochodowego do montażu na płytce drukowanej
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Kolor: | biały kolor |
FAKRA HSD Connector 4 pin 90 stopni PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin LVDS dla pojazdów
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
FAKRA HSD Connector 90 stopni wtyczki i złącza do montażu PCB
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA Złącze HSD Code-E Kolor zielony Kątowy Typ Montaż PCB
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin łącznik koaksjalny OEM&ODM Akceptowany dla motoryzacji
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Kolor 4+2Pin Dla BMW
| Orientacja: | Typ prosty |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Połączenie elektryczne FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |

