Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 311 produkty.
Złącze do montażu PCB FAKRA HSD do transmisji sygnału GSM w pojeździe
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2 piny |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Kontakt Pin Connector dla samochodowego radia
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Liczba pozycji: | 4 piny |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90° PCB Mount Coaxial Connector
| Kod: | Kod elektroniczny |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| temperatura robocza: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rodzaj kąta prawego do montażu na tablicy drukowanej
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
Połącznik 4+2Pin PCB Mount dla kamery LVDS
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2 piny |
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
Złącze kątowe FAKRA HSD do montażu na płytce drukowanej 4 + 2 złącze stykowe
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Kod: | Kod elektroniczny |
FAKRA HSD Connector dla LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Kod: | Kod D |
| Kolor: | Bordowy Fiolet/4004Kolor |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Code D Plug 90 stopni PCB Mount Coaxial Connector
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Kabel FAKRA HSD LVDS Kabel 4-rdzeniowy dla przekładni pojazdów BMW
| Nazwa produktu: | Kabel FAKRA HSD |
|---|---|
| Ocena temperatury: | -40°C do +125°C |
| Długość kabla: | Możliwość dostosowania |
FAKRA HSD Connector Right Angle PCB Mount dla zastosowań motoryzacyjnych
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |

