Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 316 produkty.
Połączenie elektryczne FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
Złącze FAKRA HSD Pojazd samochodowy LVDS 4pin Signal Connector For Benz
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Prawy kąt kod 4Pin PCB Mount
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| MOQ: | 20szt |
| Kod: | Kod |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Złącze do montażu na płytce drukowanej/panelu OEM i ODM Akceptuj
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Impedancja: | 100 Ω |
Złącze FAKRA HSD 100 omów, proste, lutowane, kod D, do systemów kamer samochodowych
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Orientacja: | Typ prosty |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Pod kątem prawym łącznik pojazdu PCB sygnału GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Automatyczny FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code For PCB Mount
| Kolor: | Kolor zielony liści |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Typ pod kątem prawym
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
Połączenie HSD LVDS do GVIF w danych wideo wprowadzanych do systemu kamer samochodowych
| Nazwa produktu: | Kabel HSD LVDS GVIF dla pojazdów |
|---|---|
| Odporność na zakłócenia: | Wysoki |
| Złącze: | Złącze GVIF |
Złącze FAKRA HSD 4 Plus 2 Pin żeńskie Kod Z charakteryzujące się solidną wydajnością mechaniczną z cyklami złączeń powyżej 25 razy
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |

