Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ hsd ] mecz 311 produkty.
FAKRA HSD Connector Biały kolor B-Code PCB/Panel Mount Connector
| Kolor: | biały kolor |
|---|---|
| Kod: | Kod B |
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Niebieski podłączacz samochodowy
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Liczba pozycji: | Kołek 2x4 |
Połącznik HSD Z Code dla pojazdów do kabla wejściowego/wyjściowego wideo GVIF
| Kategoria produktu: | Kabel GVIF HSD LVDS |
|---|---|
| Niezawodność: | Niezawodny i trwały |
| Złącze HSD: | A, B, C, D, E, F, G, H, I, K, L, M, O, Z |
Kabel HSD LVDS 4 Pin Kod od C do F dla zastosowań motoryzacyjnych
| Kategoria produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Złącze1: | Kod C, niebieski |
Kabel HSD z prostymi łącznikami E do Z z kodem 4Pin dla systemów motoryzacyjnych
| Kategoria produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40℃ ~ +105℃ |
| Złącze 1: | Kod E, Zielony |
Kabel HSD LVDS dla pojazdów - Kod Z Wodny niebieski dla układów pokładowych
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |
Wtyczka i podnośnik do PCB HSD LVDS 4 szpilki z prawego kąta
| Nazwa produktu: | Złącze PCB HSD |
|---|---|
| Złącze: | Kod E, kolor zielony |
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
FAKRA HSD LVDS Kabel 4-pin PCB Plug Jack Konektory do ekranów pojazdów
| Kategoria produktu: | Złącze HSD |
|---|---|
| Złącze: | Kod B, kolor biały |
| impedancja: | 100 Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN Biały kolor do nawigacji GPS ADAS
| Kategoria produktu: | Złącze PCB HSD |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Złącze: | Kod B, kolor biały |
HSD (kod Z) do kablu USB Mini B dla systemów komunikacji pojazdów
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |

