Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ z code hsd cable assembly ] mecz 132 produkty.
Kabel samochodowy BMW HSD LVDS do zapasowego kabla LVDS z widokiem z tyłu
| Rodzaj złącza: | HSD (szybkie dane) |
|---|---|
| Słowa kluczowe produktu: | Kabel HSD LVDS |
| Orientacja: | Typ prosty |
Bezproblemowa integracja multimedialna: wykorzystanie HSD do kabli GVIF
| Pozycja: | Zespół kabli samochodowych |
|---|---|
| Złącze HSD: | Kod Z, prosty, kolor wody niebieski |
| Częstotliwość: | Wysoki |
FAKRA HSD BMW Kabel danych prędkości HSD Kabel wideo do aparatu
| Rodzaj złącza: | HSD (szybkie dane) |
|---|---|
| Słowa kluczowe produktu: | Kabel HSD LVDS |
| Długość: | Żądanie klienta |
Kabel LVDS BMW HSD do skrzyni biegów pojazdów
| Słowa kluczowe produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | HSD (szybkie dane) |
| Pozycja: | Szybka skrzynia biegów pojazdu samochodowego |
Precyzyjna nawigacja: usprawnienie systemów GPS za pomocą kabli HSD do GVIF
| Impedancja: | 100 omów |
|---|---|
| Złącze HSD: | Kod Z, prosty, kolor wody niebieski |
| Zakres temperatury: | -40°C do +105°C |
Złącze HSD Kabel rozszerzający LVDS dla kamery zwrotnej
| Nazwa produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Częstotliwość: | Wysoki |
| Impedancja kabla: | 100 Ω |
Kod kabla HSD LVDS dla pojazdów E-Z Kabel zestawu RF Pigtail
| Nazwa produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Długość: | Żądanie klienta |
| Impedancja kabla: | 100 Ω |
HSD (kod Z) do kablu USB Mini B do szybkiego przesyłania danych samochodowych
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
HSD (kod Z) do kablu USB Mini B do cyfrowej elektroniki informacyjno-rozrywkowej
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Length: | Customized Length |
HSD (kod Z) do kablu USB Mini B do łączności Ethernet w motoryzacji
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Impedance: | 100 Ohm |

