Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ z code hsd cable assembly ] mecz 130 produkty.
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Prawy kąt dla elektroniki samochodowej
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+4Pin |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
Wodoodporne złącze kablowe samochodowe FAKRA Z Jack Lekki Trwały
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 2 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Prawy kąt Typ Zielony Kolor Do samochodowego radia
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
| Cykle godowe: | ≥ 25 |
Złącze FAKRA HSD pod kątem prawym 4+4 Pin dla samochodowych kamer LVDS
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4+4Pin |
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Typ prosty dla połączeń antenowych samochodowych
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount dla sygnału GSM pojazdu
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
Złącze FAKRA HSD 4Pin typu kątowego do telematyki samochodowej GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Orientacja: | Typ prosty |
FAKRA HSD LVDS Connector dla zastosowań wysokiej częstotliwości IEEE 1394 Zakres prądu stałego do 6 GHz
| Wnioski: | Aplikacje LVDS Camera, USB i IEEE 1394 |
|---|---|
| Impedancja: | 100 Ω |
| Orientacja: | Typ prosty |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Biały Kolor Do Samochodowego Radio GPS
| Temperatura pracy: | -40℃ do +105℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Impedancja: | 100 Ω |
Automatyczne złącze USB FAKRA HSD Szybkie łącze HSL do transmisji wideo
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Szpilka: | 4pin |
| Impedancja: | 90 omów |

