Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ z code hsd cable assembly ] mecz 130 produkty.
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Kod dla kamery LVDS
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
Wyrób FAKRA HSD Connector PCB Mount dla samochodów
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Orientacja: | Typ prosty |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
FAKRA HSD LVDS 4 pin Connector Typ kąta prawego dla anteny GPS
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
Czarny kolor FAKRA HSD LVDS Connector Kod 4+2Pin dla sygnału GPS pojazdu
| Napięcie robocze: | 60 V rms |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4+2PIN |
4+2Pin C Kod FAKRA HSD LVDS Konektor w kącie prawym Typ dla telematyki GPS
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
| Impedancja: | 100 Ω |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector dla samochodów Radio Controlled Parking Heating
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4pin |
| Impedancja: | 100 Ω |
Niebieski koncentryczny FAKRA C żeński, prosty zespół złącza FAKRA
| Płeć: | Kobieta |
|---|---|
| Kod: | Kod C |
| Kolor: | Niebieski |
Motoryzacyjne złącze 4+2-pinowe FAKRA HSD w kolorze czarnym do montażu na płytce drukowanej
| Rodzaj montażu: | Montaż na płytce drukowanej / montaż na panelu |
|---|---|
| Kodowanie / Kolor (Motoryzacja): | Kod A, kolor czarny |
| Styl złącza: | Prosty kąt |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Typ prosty dla samochodów GPS Radio
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż PCB |
| Liczba pozycji: | 4pin |
Szybkie złącze HSD Wtyczka samochodowa Kątowa 4+4-pinowa do montażu na płytce drukowanej
| Kodowanie / Kolor (Motoryzacja): | Kod A, czarny/9005 |
|---|---|
| szpilka: | 4 piny sygnałowe 4 piny zasilania |
| Impedancja: | 100 omów |

