Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ z code hsd cable assembly ] mecz 130 produkty.
Złącze PCB FAKRA HSD 4 + 2 kod pinowy Z żeński dla motoryzacji
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Klienci częstotliwości proszą o kabel HSD LVDS 100Ω Impedancja -40.C do 105.C Zakres temperatury
| Nazwa produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Długość: | Żądanie klienta |
| Impedancja kabla: | 100 Ω |
HSD LVDS 2 w 1 kabel Z Kod rozszerzający kabel do radiowych anten samochodowych
| Nazwa produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Długość: | Żądanie klienta |
| Zakres temperatury: | -40°C do +105°C |
Praktyczny samochodowy kabel ekranowy LVDS, 12-pinowy do 4-pinowego żeńskiego przedłużacza HSD z kodem E
| Typ: | Kabel RF/kabel HSD |
|---|---|
| Materiał korpusu: | Odlew z mosiądzu / cynku |
| Impedancja: | 100 Ω |
Kabel wodoodporny HSD do łączności USB, IEEE 1394 i Ethernet
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Wodoszczelny kabel HSD do zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS)
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type: | Coaxial |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Kabel HSD wodoodporny do szybkiej cyfrowej transmisji wideo
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin: | 4Pin |
| Impedance: | 100 Ohm |
Kod H Złącze męskie RF FAKRA Kod H Praktyczne uniwersalne
| Typ: | Złącze koncentryczne RF |
|---|---|
| Typ złącza: | Montaż na płytce drukowanej/panelu |
| Kod: | Kod H, Heather Violet |
Kabel wodoszczelny HSD do szybkiej transmisji danych samochodowych
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Type: | Coaxial |
Kabel HSD wodoodporny do zastosowań kamer i czujników LVDS
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |

