Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ z code hsd cable assembly ] mecz 130 produkty.
HSD (kod Z) do kablu USB Mini B do infotainmentu w samochodzie
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
Kabel HSD LVDS 2 w 1 dla samochodów Kabel antenowy dla samochodów
| Nazwa produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Impedancja kabla: | 100 Ω |
| Długość: | Żądanie klienta |
HSD LVDS 4-pin kabel przesyłowy 4-core kabel HSD kabel wideo
| Nazwa produktu: | Kabel HSD LVDS |
|---|---|
| Częstotliwość: | Wysoki |
| Długość: | Żądanie klienta |
HSD (kod Z) do kablu USB Mini B dla systemów komunikacji pojazdów
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |
HSD LVDS Kabel Kod Z Dużych prędkości przesyłania danych dla motoryzacji infotainment
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
Automotive High Speed Data Proste 4 + 2-stykowe złącze kablowe HSD LVDS
| Numer modelu: | Złącze HSD 4+2PIN |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -40° ~ +105°C |
| Typ: | małe i średnie firmy |
Złącze FAKRA HSD 4 Plus 2 Pin żeńskie Kod Z charakteryzujące się solidną wydajnością mechaniczną z cyklami złączeń powyżej 25 razy
| Impedancja: | 100 Ω |
|---|---|
| Częstotliwość: | DC do 6 GHz |
| Rezystancja izolacji: | ≥1000 MΩ |
Kabel temperatury częstotliwości dla systemów HSD LVDS Długość niestandardowa 100Ω Impedancja
| Impedancja kabla: | 100 Ω |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel HSD LVDS |
| Zakres temperatury: | -40°C do +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector Do Transmisji Sygnału GSM Pojazdu
| Orientacja: | Typ kąta prostego |
|---|---|
| Liczba pozycji: | 4 piny |
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
Kabel HSD LVDS dla pojazdów - Kod Z Wodny niebieski dla układów pokładowych
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |

